Genel Bakış

Türkiye’nin ilk ve tek müşteri Yönlendirme uygulamasına sahip olan Yeni nesil dijital gayrimenkul markası Mobil Broker, teknoloji alanında bir ilk'e imza atmıştır.

‘Mobil Broker’ yaklaşık 4 yıldır süregelen ve çok daha uzun yılların deneyimine sahip bir ekip çalışmasının ciddi bir AR-GE sonucunda ortaya çıkardığı net bir dijital stratejidir. ‘Mobil Broker’ Üyeleri ve Çözüm Ortaklarıyla beraber teknolojinin tüm unsurlarını etkin ve pratik bir şekilde kullanmaktadır.

Tüm ülkeye yayılmakta olan eşsiz ve rakipsiz müşteri yönlendirme ağı ile sınırları ortadan kaldırırken, Çözüm Merkezleri ve gayrimenkul danışmanlarına network ağı ve Know how sayesinde çok farklı iş imkanları sunmaktadır.

Mobil Broker uygulaması, kullanıcılarına basit bir akıllı telefon aracılığı ile sadece birkaç saniye içinde referans bilgilerini girmesini ve bu bilgilerin eş zamanlı olarak ana merkez ve çözüm merkezlerimiz tarafından görüntülenerek müşteriye hızlı ve kaliteli servis verilmesini sağlamaktadır.

Profesyonel ve uzman Çözüm merkezlerimiz tarafından bu bilgiler ülke çapına yayılmış alıcı ve satıcı portföylerinin buluşmasına aracılık ederek her bir işlemin pozitif sonuçlanmasına katkıda bulunmaktadır.

Ayrıca; Ülke çapında aşağıdaki Gayrimenkul Yatırım ve/veya kullanım tercihlerinde hazır portföy sunarak kazanç imkanı sağlamakta ve online ve saha satış uzmanlarımız Çözüm Merkezlerimizi tüm satış sürecinde desteklemektedir.

  • Markalı arsa projeleri,
  • Birinci el markalı konut,
  • Takas çözümleri,
  • Doğal Yaşam Köyleri, Organik Tarım Tarlaları,
  • Tiny House,
  • Mobil House

Mobil Broker, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini kesintisiz ve etkin bir şekilde sürdürmektedir. 

Bunun yanı sıra, ‘Mobil Broker’ özellikle arama motoru optimizasyonlarında markayı öne çıkaran dijital pazarlama çalışmalarında en son teknikleri kullanmakta, tasarım ve dosya paylaşım kaynaklarından, proje yönetimi araçlarına, iletişim uygulamalarından, internet sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi gibi pazarlamanızın tüm yönlerini geliştirmenize ve yürütmenize yardımcı olacak birçok yenilikçi destek hizmetleri sunmaktadır.

Binlerce girişimci; Gayrimenkul Ticareti ve İşletmesinin şeklini değiştirmek için teknolojiye adapte olmaya çalışıyor.

Sonuç olarak; Çözüm Merkezlerimizi teknoloji ile bütünleştirip, sadece aracı olmaktan ziyade katma değer sağlayan, doğru yorum ve yönlendirme yapabilen güvenilir danışmanlar haline gelmelerini sağlayarak, Teknoloji sayesinde hali hazırda herkesin ulaşabildiği bilgiyi iletmenin yanı sıra, insan ilişkisiyle bu bilgiyi analiz ederek doğru yönlendirmeler ile sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz.

Mobil Broker Çözüm Ortaklığı

Mobil Broker Kurumsal Çözüm Ortaklığı hakkında daha fazla bilgi almak ve Çözüm Ortağı olmak için
HEMEN KATILIN
0
Yönlendirici
Mobil Broker Gold Üyelik
0
İşleme Dönüşen
Yönlendirme

Herkes için Mobil Broker

Mobil Broker bireysel üyelikle, çevrenizdeki emlak ihtiyaçlarına aracı olarak hem tanıdıklarınıza fayda sağlar hem de satış-kiralama ile sonuçlanan işlemlerden komisyon geliri kazanırsınız. Her detayını uygulama üzerinden takip edebildiğiniz bir süreçle, kolayca ve güvenle.

Kim ek gelir istemez ki! Emlak sektörünün kazandıran uygulaması Mobil Broker ile tanışın.

Dijital Emlak Data Ağı uygulaması Mobil Broker’a mesleği ne olursa olsun herkes üye olabilir.

Her üye uygulama üzerinden emlak ihtiyacı olan tanıdıklarını yönlendirirken, Mobil Broker Emlak Profesyoneli Çözüm Merkezleri bu ihtiyaca hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla cevap verir.

Mobil Broker Bireysel Üyelik hakkında

Kazanç Modeli

Alım, Satım, Kiralama ile Sonuçlanan Yönlendirme

İşlem Komisyonu

Toplam Komisyonun %80'i -> Çözüm Merkezi

Toplam Komisyonun %20'si -> Yönlendirici

Yönlendirici tarafından iletilen ve alım, satım ya da kiralama ile sonuçlanan her işleme dair kazanılan toplam komisyon Çözüm Merkezi ve Yönlendirici tarafından %80-%20 oranında paylaşılır.

Mobil Broker Nasıl Çalışır

1. Üyelik

Yönlendirici Mobil Broker uygulamasını indirir ve üye olur

2. Yönlendirme

Alım, satım, kiralama ya da kiraya verme ihtiyacı olan tanıdıklarını tek tıklamayla yönlendirir

3.Takip

Çözüm Merkezleri hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla işlemleri tamamlar. Tüm işlem adımları uygulama üzerinden takip edilir.

4. Kazanç

Satış-kiralama gerçekleşen her işlem için Yönlendirici'ye komisyon kazancı ödenir

Daha fazla bilgi için

formu doldurun, uzman temsilciniz sizi arasın

5/5
Denemek lazım
İlginç bir uygulama. Sırf yönlendirme yaparak para kazanabilmek mümkün. Mutlaka deneyeceğim.
Tuğba
Koordinatör
5/5
Harika
Süper. İşlerimi telefonumdan halledebiliyorum artık. Çok güzel olmuş.
Toprak
Emlak Danışmanı
5/5
Müthiş!
Herkesin emlak sektöründen kolayca ve güvenle ek gelir yaratabileceği bir mobil uygulama
Utku
Tasarımcı