Bydoping’den Emlak Danışmanları Aracılığıyla Herkese Para Kazandıran Mobil Uygulama

ByTech Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, uzun yıllardır gayrimenkul sektörüne ve emlak danışmanlarına teknolojik çözümler sunan ByTech tarafından geliştirilen, tüm topluma emlak sektöründen ek gelir sağlayan yeni mobil uygulamaları Mobil Broker'i anlattı.

Mobil Broker uygulaması hakkında detaylı bilgiler veren Öztürk, uygulamanın yayına girdiği Nisan ayından bugüne kadar 24 bin kişinin Mobil Broker üyesi olduğunu belirtti.

Mobil Broker adıyla faaliyet göstermeye başlayan uygulamaya herkes  üye olabiliyor, üyeler kendi çevrelerinin emlak alım, satım, kiralama ve kiraya verme ihtiyaçlarını uygulama üzerinden yönlendirebiliyor. Üyelerin bu yönlendirmelerine , Şirketin Türkiye genelinde kurmuş olduğu binlerce profesyonel gayrimenkul danışmandan oluşan Çözüm Merkezleri tarafından hizmet veriliyor. Verilen bu hizmetin neticesinde eğer yönlendirme, işlem ile sonuçlanırsa yönlendirme yapan üye komisyon geliri elde ediyor. Ayrıca üyeler yönlendirmenin ilk anından itibaren Çözüm Merkezi ile Müşteri arasındaki tüm iletişimi yine Mobil Broker uygulaması üzerinden takip edebiliyor. 

Toplumun her kesimine, avukata, sigortacıya, öğrenciye, mali müşavire, ev hanımına veya iş arayanlara yani herkese emlak sektöründen ek gelir sağlayan uygulamanın özellikle Covid-19 süreci ve sonrasında çok ciddi ekonomik faydalar sağlayacağını belirten Öztürk, Türkiye’de 4 kişilik bir ailenin açlık sınırının 3000 TL , yoksulluk sınırının ise nerdeyse 7000 TL seviyelerine ulaştığı bir dönemde, ek gelir ihtiyacı olan insanlarımıza milyonlarca gayrimenkulün alındığı, satıldığı kiralandığı ve milyarlarca Lira komisyon hareketinin olduğu emlak sektöründen çare üretmenin manevi mutluluğunu yaşadıklarını söyledi, ve şöyle devam etti:

Herkes için Ek Kazanç - Mobil Broker

Bir kişinin çevresinde onlarca gayrimenkul hareketi oluyor

Ne iş yapıyorsak yapalım, her yıl çevremizdeki yakınlarımızın bir çok gayrimenkul hareketi olmakta. Üyelerimiz de kendi çevrelerindeki bu hareketleri çözüm merkezlerimize yönlendiriyor, çözüm merkezlerindeki emlak danışmanları ise yönlendirilmesi yapılan kişiye profesyonel emlak hizmetini veriyor. Mobil Broker üyelerimiz başka hiçbir şeyle uğraşmamakla beraber dilerlerse yönlendirmenin tüm süreçlerini yine Mobil Broker üzerinden takip edebiliyorlar.

Uygulamanın tüm tarafları mutlu oluyor

Bir üyemizin yaptığı yönlendirme sayesinde; yönlendirilen kişi kaliteli bir hizmet alıyor, Çözüm Merkezindeki Emlak Danışmanları iş hacimlerini artırıyor, üyeler ise kazanç elde ediyor. Mobil Broker uygulaması tüm tarafları memnun etme amacı ile hareket ediyor. Ayrıca tüm işlemler resmi olarak yapılmakta olup, tüm gelir elde taraflar adına vergileri ödeniyor.

Hedef tüm dünyada kullanılan bir uygulama olmak

Emlak ihtiyacı evrenseldir, aynı zamanda da ek gelire özellikle de böyle bir dönemde artık herkesin ihtiyacı vardır. Yaptığımız araştırmalarda Dünya genelinde spesifik olarak uygulamanın bir benzeri yoktur. Bu nedenle de tüm hedefimiz Türkiye’de hızlı bir biçimde büyüdükten sonra uygulamamızı başta Avrupa olmak üzere dünyanın başka ülkelerinde de kullanımını sağlamaktır.

Son olarak Bülent Öztürk; ülke olarak emlak sektöründe pazar büyüklüğü ve iş kapasitesi açısından dünyada ilk sıralarda olmamıza rağmen maalesef uzunca bir dönemdir sektörel Know-How ithal eden bir durumda olduğumuzu, amaçlarının bunu tersine çevirip tüm dünyaya emlak teknolojilerini yerli bir marka olarak ihraç etmek istediklerini belirtti.

Yönlendirin, Kazanın!

“Bydoping’den Emlak Danışmanları Aracılığıyla Herkese Para Kazandıran Mobil Uygulama” hakkında 1 yorum

  1. Merhaba, Bu ve benzeri yazılım ve uygulamaların ülkemizde düşünülüp yapılıyor olması bile başlı başına büyük emek ve çalışma gerektirir.
    Tebrik ederim
    Aranızda olmak isterdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.